Objav svoje šťastné ja

Máte pocit, že ste už čítali všetky možné (aj tie menej možné 🙂 ) motivačné knihy a nič moc sa vo Vašom živote nezmenilo?

Aj ja som to mala kedysi podobne…

Doteraz si však pamätám, že ak som chcela v svojom živote niečo zmeniť (či už to bolo schudnúť, zmeniť svoje reakcie, či pohľad na svet, alebo aj naučiť sa napr vykúzliť niečo počúvateľné na moje djembe), tak nestačilo o tom čítať, ani počúvať… či sa mi to už páčilo, alebo ani veľmi nie – bolo treba prejsť do akcie!

U seba mám odpozorované, že ak chcem vidieť výsledky, tak to musím myslieť naozaj. Tá túžba a chuť musí vychádzať so mňa samotnej… či ide o chudnutie, alebo posun v akejkoľvek oblasti – najskôr sa musím rozhodnúť. A myslieť to naozaj

Potom sa akoby všetko v mojom vnútri ( a som presvedčená, že vlastne v celom vesmíre) zapojí a funguje to. Ide to krok za krokom, ako kedysi moje prvé krôčky… Aj tie som chcela dotiahnuť do dokonalosti a pozri na mňa – dnes mi to celkom slušne chodí 🙂

Dosť bolo teda slov – ak máte chuť prejsť do akcie a naozaj o šťastí nielen čítať, ale sa ho naučiť žiť – pridajte sa k nám, už Vás čakáme!

Registrácia << tu >>

Teším sa na Vás,

Jana

Jana Kamanova
Mojou vášňou je inšpirovať ľudí žiť svoj život tak, aby si na jeho konci mohli povedať: "yes, to bola jazda!" Viac o mne si môžete prečítať tu:
Komentáre
  • Kategórie
  • Chcete spoznať základnú esenciu šťastia?

    Pre Vás som vytvorila toto video zdarma:

  • Najnovšie články