Si žena, ktorá má svoje sny a ciele, no niečo ju stále brzdí vykročiť za nimi?

Cítiš, že potrebuješ zmenu, no nevieš ako na to?

Chýba Ti opora, niekto s kým by to šlo ľahšie... ? Hľadáš človeka, ktorý niečim takým prešiel a dal to?

SOM TU PRE TEBA!

Viem Ti ponúknuť svoju pomocnú ruku ako profi kouč, alebo "profi kamarátka", podľa toho, čo práve potrebuješ...

 

Viem aké to je prechádzať zmenami v živote, aj aké to je, keď to veľmi bolí...

Tiež viem, aké skvelé je, keď to celé dám a uvedomím si ako veľmi ma to posilnilo...

Som žena s podobnými radosťami a starosťami ako TY:

- Po 11 rokoch stabilného miesta v nadnárodnej spoločnosti som sa rozhodla ísť vlastnou cestou. Našla som spôsoby, ako sa postaviť na vlastné nohy a nečakať na "keď"...

- Po turbulentnom rozchode som našla samú seba, objavila som aké to je mať sa naozaj úprimne rada a neočakávať to od vysnívaného princa...

- Takmer v 40tke som sa rozhodla doštudovať vysokú školu. A nielen to, odísť na semester do zahraničia!

- Z unavenej a ufrflanej ženskej sa stala žena plná energie, ktorú jej život naozaj baví!

"To sa nedá..." je fráza, ktorú nemám rada... Namiesto toho radšej hľadám spôsoby ako to urobiť :) Som si istá, že nájdeme aj tie TVOJE!

Ak si pripravená prestať sa len sťažovať, či nechávať rozhodnutia na "potom", čítaj ďalej...

O koučingu jsem slyšela hodněkrát zejména v posledních letech, ale vůbec jsem si nedokázala představit o co vlastně jde, jak konkrétně probíhají konzultace. S Janou jsem to vyzkoušela na vlastní kůži a byl to pro mě opravdový zážitek. Pomohla mi ujasnit si priority a dát věcem řád. Zklidnit a uspořádat ten šílený proud myšlenek a emocí. Při problému, který jsem řešila jsem se cítila, tak trochu jako lev v kleci. Žádné řešení neexistuje, to prostě jinak nejde, říkala mi má mysl. Jana si však hravě poradila, jak moji mysl ošálit a tak jsem doslova měla pocit, že mi otevřela zadní vrátka, za kterými se skrývaly snadné a elegantní řešení mého problému. Koučink s Janou doporučuji každému, kdo nechce být obětí, ale hrdinou ve svém životním příběhu.

Jana Mikulec

Ako Ti viem pomôcť?

Našim rozhovorom si vieme posvietiť na to, čo CHCEŠ naozaj zmeniť (nie, čo by si mala, lebo sa to patrí, alebo od Teba očakáva)... 

Pozrieme sa na to, čo naozaj chceš TY, ako sa chceš cítiť, aká chceš byť... 

Spolu nájdeme spôsoby ako na to... Chceš schudnúť, zmeniť prácu, či nájsť spôsob ako v nej zotrvať a užiť si ju viac, nájsť si partnera, začať študovať, cestovať, mať viac energie,... ? Pozrieme sa na to, kde si a ako sa vieš dostať presne tam, kam túžiš :)

A ak sa len potrebuješ vyrozprávať a nabiť sa energiou, rada sa podelím aj o svoju vnútornú esenciu šťastia :)

 

Na aké témy sa spolu môžeme pozrieť? 

Dostala som kopačky, to bolííí
Neviem si nájsť frajera
Mám trému v škole, zlyhávam pri odpovedi
Som single a nepáči sa mi to
Pohroma, budem prezentovať pred publikom !
Som nervózna z prvého rande
Neviem povedať nie
Nemám žiadne hobby
Nebaví ma, čo robím. Potrebujem zmenu ale bojím sa.
Bútľavá vŕba...nemám sa s kým porozprávať
Som často v strese
Po rozchode a v pohode
Randím s radosťou
Odpovedám sebavedomo
Som single a užívam si to
Prezentujem pred publikom a užívam si to
Na prvé rande so vzrušením
Viem povedať "nie" vždy, keď to tak cítim
Moje záľuby ma nabíjajú energiou
Moja práca ma baví
Nachádzam riešenia na moje otázky
Som vďačná za svoj život a užívam si ho!

Máš na srdci úplne inú tému? Nevadí, ozvi sa mi a uvidíme, čo s ňou vieme urobiť :) 

Môžeš si vybrať z dvoch viariant: koučingu, alebo konzultácie. 

Aký je medzi nimi rozdiel?

- koučing: vedený rozhovor na ponorenie sa do Tvojej témy, bez návrhov a odporúčaní z mojej strany. Veľmi silný nástroj, vďaka ktorému objavíš nečakané riešenia a nápady sama v sebe. Milujem ho!

- konzultácia: rozhovor na Tvoju tému, s použitím koučingových techník, prepojený s konkrétnymi tipmi, či odporúčaniami do života. Taký ten rozhovor, ktorý Ťa bude smerovať vpred :) Spôsob komunikácie, ktorý mi je prirodzený.

 

Aký program si môžeš vybrať?

Tik - tak program
39 Eur
17 Eur
60 minút
Máme celých 60 minút na spoločný rozhovor. Výber, či pôjde o koučing / konzultáciu je len na Tebe, resp. na danej téme, ktorú budeme riešiť.
Šťastia za vagón
78 Eur
30 Eur
2 x 60 minút
Máš viacero tém, ktoré chceš riešiť? Alebo sa len potrebuješ vyrozprávať a prísť na nové riešenia? V tom prípade odporúčam zakúpiť si tento program.

*prvá konzultácia zdarma (v dĺžke do 30 min.)

 

Ešte dnes platí naviac zľavnená akcia ako darček odo mňa.

Ak máš chuť naozaj ísť do akcie, nečakaj a šup sa do nej...

P.S: nezabudni, že máš možnosť aj na ochutnávku zdarma (30 min. konzultácia) 

 

 

Čo hovoria spokojní klienti?

Dlho som váhala, s kým sa poradiť. Riešila som životnú situáciu, ktorá nejako zvlášť "nebolí", no vedela som, že keď si toto vyriešim, bude sa mi žiť lepšie. Proste na "psychológa" to ešte nebolo, na kamarátku sa mi to zdalo, že to bude "zaujatý postoj, taký bez nadhľadu". Našla som Jankinu ponuku, navyše moja "téma" zapadala do jej okruhov. Skúsila som, však som nemala čo stratiť. A neoľutovala som. Janka mi počas našich niekoľkých rozhovorov poskytla nadhľad nad témou, ukázala mi, ako moju situáciu vidia ostatní. Nasmerovala ma na myslenie o krok vpred, ukázala mi, čo som si v mojom konaní sama nevšimla a neuvedomila. Som Janke neskutočne vďačná, za krátky čas som vyriešila, čo som potrebovala. Navyše, prišla som na riešenie sama, Janka mi pomáhala ho nájsť. Odporúčam každému. Je to čas, ktorý investujete pre seba. A poriešite, čo treba.

Regina Lovišková

O koučingu jsem slyšela hodněkrát zejména v posledních letech, ale vůbec jsem si nedokázala představit o co vlastně jde, jak konkrétně probíhají konzultace. S Janou jsem to vyzkoušela na vlastní kůži a byl to pro mě opravdový zážitek. Pomohla mi ujasnit si priority a dát věcem řád. Zklidnit a uspořádat ten šílený proud myšlenek a emocí. Při problému, který jsem řešila jsem se cítila, tak trochu jako lev v kleci. Žádné řešení neexistuje, to prostě jinak nejde, říkala mi má mysl. Jana si však hravě poradila, jak moji mysl ošálit a tak jsem doslova měla pocit, že mi otevřela zadní vrátka, za kterými se skrývaly snadné a elegantní řešení mého problému. Koučink s Janou doporučuji každému, kdo nechce být obětí, ale hrdinou ve svém životním příběhu.

Jana Mikulecwww.janamikulec.cz, www.funspace.es

Milá Jani, jsem moc ráda, že mi tě vesmír poslal. Byl to můj první skype koučink, který jsem kdy měla. Myslela jsem, že mi s mými problémy nějak poradíš ty, ale jaké bylo mé překvapení, že všechny odpovědi mám vlastně uvnitř sebe. Dávala jsi mi skvělé otázky, které vedly k hlubokému zamyšlení. Moc mi to pomohlo ujasnit si spoustu věcí a pochopit, proč se mi nedaří. Libílo se mi i cvičení, u kterého jsem měla psát a malovat. Je to pro mě skvělá připomínka toho, co vlastně chci a jak na to mám jít. Děkuji ti a přeji mnoho spokojených klientů.

Martina Doubkováwww.jogadoma.cz

ĎAKUJEM za úžasnú skúsenosť, ktorá vznikla z úplnej náhody odkazu na facebooku a týždňa koučingu. Som deň po našom rozhovore a stále mi myšlienky behajú v hlave. Odporučila by som každému to skúsiť, nebáť sa otvoriť, a tak nájsť nové obzory a možnosti ako pozerať na situáciu ktorá nás trápi alebo ovplyvňuje. Ešte raz vďaka.:)

Mária DúbravkováFacebook: M.Vlna - kvalitné výrobky z ovčej vlny

Ďakujem za naše stretnutie. Ste pre mňa veľmi veľká motivácia, beriem si z vás príklad. Obdivujem Vás odkiaľ beriete toľko pozitívnej energie, nálady a úsmevu a že aj v tom negatívnom hľadáte to pozitívne. Snažím sa o to aj ja. Chcela som Vám poďakovať za to, čo robíte - robte to aj naďalej. Ďakujem :)

Ivet

Na základe nášho posledného koučingu som kontaktovala skupinku, ktorá sa venuje Rómom a dohodla som si s nimi rozhovor, aby som mohla byť mentorom v rámci ich projektu. Počas rozhovoru s koordinátorom projektu som bola veľmi milo prekvapená, keď mi povedal, že som hotový a pripravený človek a teší sa na našu spoluprácu. Bolo to prvýkrát, že sa o mne niekto takto vyjadril. Ešte raz ďakujem za pomoc pri nasmerovaní a za tvoj čas a energiu :)

Judka

Pri koucingu ma technikami doviedla k mojim vlastným nápadom/aktivitám ktoré mám urobiť, aby som sa s mojím cieľom pohla dopredu. Naplánovali sme si jednotlivé kroky ktoré mám urobiť. Vrelo odporúčam ak sa neviete pohnúť z miesta, nie ste si istí, poprípade si neveríte. Jana je výborný sprievodca, počúva vás, vie nakopnúť. Vrelo ju odporúčam.

Mária

Ako to celé prebieha?

Veľmi jednoducho :)

Stačí sa rozhodnúť, vybrať si vhodný program a urobiť objednávku.

Ak máš záujem o bezplatnú konzultáciu / ochutnávku koučingu - ozvi sa mi a dohodneme si termín.

 

Teším sa na Teba :)