Mojou vášňou je inšpirovať ľudí žiť svoj život tak, aby si na jeho konci mohli povedať:

"yes, to bola jazda!"

Prečo šťastie?

Celé to tak nejak začalo otázkami mojich kamarátov - "Jani, ako to prosím Ťa robíš, že si stále usmiata a dobre naladená? Kde berieš tú energiu? "

A tak som si povedala, že by možno stálo za to podeliť sa o to...

nemala som to takto totiž vždy

Pred niekoľkými rokmi som bola jedna nespokojná ženská... Mohol za to samozrejme môj bývalý priateľ, šéf, i kolegyne.... Keby som ich tak mohla zmeniiiiiť, bolo by mi sveta žiť... či nie? Určite by som potom od samej radosti aj schudla, zázračne by sa mi vo všetkom darilo a svet by bol krásny... keby sa tak len oni chceli všetci zmeniiiiť... čo mám s nimi urobiiiť? :)

Postupne sa ku mne začali dostávať meditácie o sebaláske, nejaké knihy, a mne začalo docvakávať, že to bude zrejme trošku inak... Že by stačilo zmeniť seba? 

Bingo! povedali si zrejme už unavení "chlapci tam hore" (ako ich ja rada nazývam)

Ako to už väčšinou v takýchto prípadoch býva, nebola to zmena príjemná...  Najskôr nasledoval nečakaný rozchod s bývalým priateľom, ktorý so mnou parádne zamával... Ako si vôbec dovolil? A to v deň môjho návratu z Indie, do ktorej som sa úplne zamilovala! Ten sa musel úplne zblázniť!

Až neskôr som si uvedomila, že mi vlastne splnil moje prianie... postupne, ako hnev a bolesť odišli, som sa začala venovať sebe... opäť objavovať to, čo ma baví... a tak prišli do môjho života kurzy kreslenia, bubnovania, jogy, psie výcviky, cestovanie, nejaké tie handmade pokusy, výroba mydielok a kadečo iné :) 

Toto nové znovuobjavovanie života

a znovuspoznávanie seba ma úplne nadchlo! 

Ruka v ruke s týmito zmenami nastala i práca na svojej sebaláske, začalo to knihou od Luise L. Hay a pokračovalo praxou, aktívnym pohybom, pozitívnym prístupom k životu a nekonečnej láske - k sebe a životu!

A tak si veselo pokračujem ďalej, môžete sa inšpirovať či už na mojom blogu, v mojich ebookoch, alebo na sociálnych sieťach...

Život naozaj plynie rýchlo a je len na nás,

ako si užijeme každú jeho chvíľu,

 

Jana

 

šťastie je v mojom živote kľúčové