Ostatné

tipy na inšpiratívnych autorov, speakrov, webové stránky a iné...

veľmi ma zaujal autor TONY ROBBINS! Jeho takmer 500 stranovú knihu "Prebuďte svoju vnútornú silu" som na dovolenke priam hltala a všade nosila so sebou :) Oprah ho nazvala "superčlovekom" a jeho videá, či podcasty sú pre mňa príjemným parťakom - či už pri upratovaní, alebo "len tak" :) 

jeho web    je skvelý zdroj, ak o ňom chcete vedieť viac. Cez Netflix si môžete pozrieť dokument, ktorý    zachytáva Tonyho  a jeho prácu pri jednom z jeho seminárov.

určite odporúčam, pre mňa veľký zdroj inšpirácie!


ak Vás zaujíma ženskosť, cykličknosť a snáď všetky ženské témy, tak Vám odporúčam Danku - Sofiu Šlancarovú. Bola pre mňa mostom, ktorý ma priviedol k vedomiu svojej ženskosti, a zároveň aj môjmu vlastnému webu :) viac o nej tu >>


určite poznáte TIMa FERRISSa! alebo nie? za mňa môj druhý favorit, pokiaľ ide o obľúbené podcasty :)

 jeho kniha 4 hodinový pracovný týždeň je plná skvelých tipov, ktoré ma priviedli k mnohým zaujímavým myšlienkam a verím, že sa budú aj naďalej rozvíjať :)

na poličke ma už čaká jeho novinka - Tools of Titans, zatiaľ dostupná len v angličtine. Je to kniha plná "príbehov" ľudí, ktorí inšpirovali Tima a ich tipy a triky na zlepšenie, či posun tým "správnym" smerom. Už sa jej neviem dočkať!

o Timovi nájdete viac tu: tim blog aj tu:  viac o Timovi a je aj na fb samozrejme :)


ak Vás fascinuje "podnikanie z pláže" a život z ktorého si netreba brať dovolenku, tak zrejme už dávno poznáte Stáňu Stiborovú (Mrázkovú) :) 

Pre mňa veľmi inšpirujúca žena, ktorá si plní svoje sny a je pre mňa jasným vzorom v tom, že keď sa naozaj chce - tak sa "to" dá :)

Viac o Stáni - jej osobný web   a podnikanie z pláže