Máte pocit, že sa z Vianoc vytráca to magické kúzlo? 

Že sú celé o naháňaní sa

za dokonalosťou 

a zdanlivým pozlátkom?

Chcete si opäť užívať advent 

tak, ako kedysi?

 

V tom prípade tu mám niečo pre vás...

Vnímam, že Vianoce by mali byť o niečom úplne inom... o stíšení sa... o spomalení... o čase s rodinou, teplom domova, vnútornej radosti a pohode, a o zdieľaní tohto krásna navôkol...

a presne k tomuto sa spolu vrátime...

Spolu sa prenastavíme na pocit, ktorý sme mali kedysi, keď sme ako malí s nedočkavosťou a vzrušením otvárali adventný kalendár... bol pre nás prísľubom niečoho výnimočného... deň za dňom sme sa už ako malé deti učili vychutnávať si cestu, nielen cieľ...

A keďže sme už trošku "povyrástli" povedala som si, že pre nás pripravím také trošku iné prekvapenie. Nebude to nádielka plná  čokoládok, no bude plná vzrušenia, rozmaznávania sa a ladenia sa na seba v tom čarovnom vianočnom čase. 

Tento rok bude tento náš adventný kalendár predsa len trošku iný... Okrem toho, že budeme myslieť na seba,  zameriame sa aj na šírenie krásy Vianoc tam, kde je potrebná... 

staneme sa milými poslami Vianoc a aj vďaka každému z nás bude na svete viac radosti.. 

 

vrátime tak Vianociam ich čaro... 

minulý rok mal adventný kalendár veľký úspech a tak som sa nešla dočkať vytvoriť ho pre vás opäť... zanechať v ňom to, čo ste si tak obľúbili a zároveň vám ponúknuť aj niečo nové, aby ste ho otvárili každý deň s nadšením :)

Ak ste zvedaví na reakcie z minulého roku, nájdete ich nižšie :)

 

Kto som:

Volám sa Jana Kamanová. Osobnostný rozvoj a práca na sebe sa stali mojou vášňou.

Stala som sa akreditovanou koučkou a vďaka koučingu našla nástroj, ktorý dokáže pomáhať vyriešiť aj zdanlivo nemožné.

Baví ma pomáhať Vám, aby ste aj Vy vedeli o šťastí nielen čítať, no vedeli ho aj žiť :) 

Okrem toho úplne milujem Vianoce a tak príprava tohto adventného kalendára bola mojim splneným snom...

Verím, že bude i Vašim :)

 

Pripravila som pre Vás:

čakajú Vás príjemné akcie a výzvy, vďaka ktorým sa naladíte na vianočný čas a bude vám krásne. Stíšenie, trošku akcie, veľa pozornosti sebe a svojmu životu.

Adventný čas by mal byť o spomalení sa, nájdení svojho pokoja, času s najbližšími - a teda i so sebou. 

Na každý deň mám pre Vás pripravenú jednu kartičku s úlohou na daný deň. Budú to všetko jednoduché aktivity, ktoré budú zahŕňať do akcie Vás, i Vašich najbližších... 

 


Ako to bude vyzerať a koľko kalendár stojí?

Priebeh je veľmi jednoduchý, nastavený tak, aby ste si to celé užívali.

Každý deň Vám príde odo mňa e-mail, v ňom bude jedna kartička adventného kalendára, a ako bonus aj vianočná pieseň, ktorá Vás naladí do dňa.

Kartičky si môžete vytlačiť a uložiť ako celok na neskôr - dá sa k nim vracať v priebehu roka a pracovať na sebe naďalej.

Ak ste naladený na eko nôtu, kartičky si stačí uložiť v mobile, či počítači a nemusíte ich tlačiť vôbec.

Výber je len a len na Vás :)

Ak sa Vám nepodarí nejakú úlohu v daný deň urobiť, nebičujte sa, prijmite to ako fakt a na druhý deň sa k aktivite opäť vráťte a pokračujte.

Čím bol adventný kalendár obľúbený minulý rok?

Milá Jani, ďakujem srdečne, že mi robíš už 11 dní dobrú náladu, teším sa na Tvoje mailíky a nedočkavo si ich každé ráno otváram...aktivity sú úžasné, ako šité pre mňa na mieru. Zrazu vidím, čo zanedbávam alebo odsúvam a keď si aktivitu splním, lepšie a s úsmevom sa mi zaspáva. Výber pesničiek je tiež ako pre mňa ...navodia mi hneď dobrú náladu alebo sviatočnú atmosféru. Ďakujem za každý mailík a už sa teším na zajtra...želám Ti pekný deň a ďalší kopec skvelých nápadov 😘💕🍀👍

Marcela, Likavka

Ahoj Esencia šťastia, ďakujem Ti za krásne slová, myšlienky a povzbudenia ktoré nachádzam každý deň v kalendári. Kalendár pre mňa prináša aj nové informácie napr. že každá sviečka má svoje meno, že prvú sviečku zapaľuje najstaršia dcéra. Dnešný kalendár ma motivoval učiť sa cudzí jazyk.

Irena, Vasiľov

Objednala som si Tvoj kalendár trocha ako "mačku vo vreci". Nevedela som, čo od neho čakať, ale akosi som tušila, že ma príjemne prekvapí. Mala som potrebu spraviť si dobre, naladiť sa. A toto tu ešte nebolo. Od vtedy sa každé ráno teším na nové okienko Tvojho adventného kalendára. Hneď ako blikne správa, nedočkavo otváram a ponáram sa do čarovného času. Vždy sa teším, čo si nám na dnešok pripravila, na to prekvapenie. A počas dňa sa pristihujem, ako na to "okienko" myslím a usmievam sa. Nie vždy sa podarí splniť, čo píšeš, fyzicky, tak ozajstne, tak niekedy to napľňam v mysli. A to mi robí to pravé predvianočné naladenie. Ďakujem krásne za adventnú prípravu Vianoc.

Regina, Ružomberok

Vďaka týmto aktivitám a postupnému ladeniu sa       si dokážete zlepšiť:

  • vianočnú pohodu v domácnosti
  • znížiť vnútorný pocit stresu
  • užívať si viac prítomnosť
  • tešiť sa z maličkostí
  • nájsť si čas na svojich najbližších
  • šíriť radosť aj tam, kde nie je samozrejmosťou 

Všetky tieto zmeny dokážu mať na náš život obrovský dopad a otočiť ho výrazne k lepšiemu...

Keďže idú Vianoce a ja chcem, aby sme si ich naozaj mohli všetci užiť a dopriať, rozhodla som sa tentokrát pre Vás urobiť výnimočnú ponuku a dať Vám ho za: 

11 EUR

Verím, že táto cena je nastavená tak, aby bola vianočná pohoda naozaj dostupná pre každého. Môžete ním prekvapiť aj svojich najbližších a spolu tak šíriť vianočné kúzlo v svojom okolí....

Nenechajte si ujsť príležiťosť na bohatšie Vianoce pre seba a svojich najbližších...

Zároveň dokážete vyčariť úsmev na tvárach ľudí, ktorí to v živote majú o niečo náročnejšie ...

321

Malá ukážka: